Heinrich Kemmler WIP

Just some photos of unfinished mini from old Undead warhammr army :) Soon I’ll show finished Ironblaster and some other old miniatures. For example Space Marine from second edition of warhammer. Tzeentch lord on disc.. Soon.

2 myśli na temat “Heinrich Kemmler WIP

 1. Super się zapowiada ten Kemmler :-)
  Jestem wielkim fanem starych ludasków do warhamca. Zdradzisz jakich kolorków użyłeś do pomalowania i wycieniowania nekromanty? Bardzo interesuje mnie tez jak uzyskać taki efekt poblasku z czaski i oczu Kemmlera.
  Z góry dzięki za wszelkie info.

  pozdrawiam
  Slavko

  1. Już być może za niedługo uda mi się dokończyć mini scenkę z nim. Jakich kolorów użyłem i jak to zrobiłem? Hmm, to temat na cały artykuł raczej ale w skrócie mogę powiedzieć, że wystarczy zaobserwować jak rozchodzi się w naturze światło i to namalować. Mało jest na tej figurce „czystych” kolorów, większość mieszam, żeby otrzymywać takie kolory jakich potrzebuję. Płaszcz to z tego co pamiętam baza Sanguine Base (P3) rozjaśniana białym, sciemniana fioletem i czernią. Tak naprawdę wystarczy dodawać ciepłych kolorów do rozjaśnień i zimnych kolorów do cieni. Poczytaj o teorii kolorów i mieszaniu barw, myślę, że to może dużo pomóc.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.